Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Argentina |
| Pack Size | 1 |
| ws-unit | 750ml |
| Region | Mendoza |
| Grape Variety | Chardonnay |
| Vintage | 2023 |
Only 3 left in stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Argentina |
| Pack Size | 1 |
| ws-unit | 750ml |
| Region | Mendoza |
| Grape Variety | Chardonnay |
| Vintage | 2023 |