Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | United States |
| Pack Size | 1 |
| Region | California, Napa |
| Size | 750ml |
| Grape Variety | Bordeaux Blend |
| Vintage | 2021 |
| ws-unit | 750ml |
In stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | United States |
| Pack Size | 1 |
| Region | California, Napa |
| Size | 750ml |
| Grape Variety | Bordeaux Blend |
| Vintage | 2021 |
| ws-unit | 750ml |