Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Region | Sicily |
| Size | 750ml |
| Grape Variety | Nerello Mascalese |
| Vintage | 2022 |
| ws-unit | 750ml |
Only 1 left in stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Region | Sicily |
| Size | 750ml |
| Grape Variety | Nerello Mascalese |
| Vintage | 2022 |
| ws-unit | 750ml |