Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Portugal |
| Pack Size | 1 |
| Size | 500ml |
| ws-unit | 500ml |
| Region | Madeira |
| Grape Variety | Verdelho |
| Vintage | 2008 |
Only 2 left in stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Portugal |
| Pack Size | 1 |
| Size | 500ml |
| ws-unit | 500ml |
| Region | Madeira |
| Grape Variety | Verdelho |
| Vintage | 2008 |