Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Pack Size | 1 |
| ws-unit | 750ml |
| Country | France |
| Region | Bordeaux |
| Grape Variety | Bordeaux Blend |
| Vintage | 2016 |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Pack Size | 1 |
| ws-unit | 750ml |
| Country | France |
| Region | Bordeaux |
| Grape Variety | Bordeaux Blend |
| Vintage | 2016 |