Additional information
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | France |
| Pack Size | 6 |
| Region | Champagne |
| Grape Variety | Chardonnay |
| Vintage | 2015 |
| ws-unit | 6 x 750ml |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | France |
| Pack Size | 6 |
| Region | Champagne |
| Grape Variety | Chardonnay |
| Vintage | 2015 |
| ws-unit | 6 x 750ml |