Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Size | 750ml |
| Vintage | 2018 |
| Country | United States |
| Region | California |
| Grape Variety | Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot |
| ws-unit | 750ml |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Size | 750ml |
| Vintage | 2018 |
| Country | United States |
| Region | California |
| Grape Variety | Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot |
| ws-unit | 750ml |