Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| ws-unit | 750ml |
| Availability | Physical Stock |
| Country | Germany |
| Region | Pfalz |
| Vintage | 2022 |
| Grape Variety | Riesling |
| Size | 750ml |
In stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| ws-unit | 750ml |
| Availability | Physical Stock |
| Country | Germany |
| Region | Pfalz |
| Vintage | 2022 |
| Grape Variety | Riesling |
| Size | 750ml |