Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Region | Trentino Alto Adige |
| Grape Variety | Lagrein |
| Vintage | 2022 |
| ws-unit | 750ml |
In stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Region | Trentino Alto Adige |
| Grape Variety | Lagrein |
| Vintage | 2022 |
| ws-unit | 750ml |