Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Region | Piedmont |
| Grape Variety | Nebbiolo |
| Vintage | 2019 |
| ws-unit | 750ml |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Region | Piedmont |
| Grape Variety | Nebbiolo |
| Vintage | 2019 |
| ws-unit | 750ml |