Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | France |
| Region | Champagne |
| Vintage | 2012 |
| Grape Variety | Chardonnay, Pinot Meunier, Pinot Noir |
| Size | 750ml |
| ws-unit | 750ml |
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | France |
| Region | Champagne |
| Vintage | 2012 |
| Grape Variety | Chardonnay, Pinot Meunier, Pinot Noir |
| Size | 750ml |
| ws-unit | 750ml |