Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Size | 750ml |
| ws-unit | 750ml |
| Region | Campania |
| Grape Variety | Falanghina, Fiano, Greco |
| Vintage | 2023 |
In stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Italy |
| Pack Size | 1 |
| Size | 750ml |
| ws-unit | 750ml |
| Region | Campania |
| Grape Variety | Falanghina, Fiano, Greco |
| Vintage | 2023 |