Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Israel |
| Pack Size | 1 |
| Size | 750ml |
| ws-unit | 750ml |
| Grape Variety | Bordeaux Blend |
| Vintage | 2024 |
Only 1 left in stock
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Availability | Physical Stock |
| Country | Israel |
| Pack Size | 1 |
| Size | 750ml |
| ws-unit | 750ml |
| Grape Variety | Bordeaux Blend |
| Vintage | 2024 |